LIFESTYLE Uroda

Jędrna, zliftingowana skóra bez nadmiaru tkanki tłuszczowej na lato – zdążysz na

Jędrna, zliftingowana skóra bez nadmiaru tkanki tłuszczowej na lato – zdążysz na
Nadszedł czas aby skupić się na sobie, swojej rodzinie i zdrowiu. Ale wierzymy, że latem będziemy już mogli korzystać ze słonecznych dni. Martwisz się swoją wiotką skórą czy nadmiarem tkanki tłuszczowej. Wystarczy jeden

Data publikacji: 2020-03-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jędrna, zliftingowana skóra bez nadmiaru tkanki tłuszczowej na lato – zdążysz na
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

Nadszedł czas aby skupić się na sobie, swojej rodzinie i zdrowiu. Ale wierzymy, że latem będziemy już mogli korzystać ze słonecznych dni. Martwisz się swoją wiotką skórą czy nadmiarem tkanki tłuszczowej. Wystarczy jeden zabieg.

Jędrna, zliftingowana skóra bez nadmiaru tkanki tłuszczowej na lato – zdążysz na Uroda, LIFESTYLE - Nadszedł czas aby skupić się na sobie, swojej rodzinie i zdrowiu. Ale wierzymy, że latem będziemy już mogli korzystać ze słonecznych dni. Martwisz się swoją wiotką skórą czy nadmiarem tkanki tłuszczowej. Wystarczy jeden zabieg. title =

Wyjątkowa sytuacja epidemii szerzącej się już na całym świecie zmieniła nasze życie i nasze plany. Teraz przede wszystkim skupiamy się na naszym zdrowiu i bezpieczeństwie, dlatego też zabiegi czy wizyty w gabinetach medycyny estetycznej zostały w większości odwołane. To czas aby skupić się na sobie, swojej rodzinie i zdrowym trybie życia oraz przejść w tryb „slow”. Ale wszyscy wierzymy, że zagrożenie wkrótce minie i latem będziemy mogli już wspólnie korzystać z pięknych słonecznych dni. Jeśli martwisz się, swoją wiotką skórą czy nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz tym, że nie zdążyszsię ich pozbyć za pomocą zabiegów – nie ma takiej potrzeby. Wystarczy jedna wizyta w gabinecie bez specjalnego przygotowania ani konieczności rekonwalescencji aby się ich pozbyć. Z pomocą przyjdzie zabieg Endolift.

 

Jakie problemy rozwiązuje zabieg Endolift?

 

Zabieg Endolift wykonywany laserem diodowym LASEmaR 1500 zapewnia zagęszczenie i napięcie struktury skóry oraz ujędrnienie poprzez stymulację fibroblastów do produkcji  nowego kolagenu. Ponadto podczas zabiegu dochodzi do bezpiecznego niszczenia nadmiaru nagromadzonej tkanki tłuszczowej w obszarach: chomików, podbródka, czy też ramion, brzucha i ud. Synergia działania urządzenia pozwala w minimalnie inwazyjny sposób uzyskać efekt zarówno napięcia, liftingu skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, jak i wygładzenia zmarszczek. Spektrum działania urządzenia jest niezwykle szerokie i pozwala również pozbyć się zmian pigmentacyjnych, blizn potrądzikowych czy rozstępów. To co należy podkreślić w tej technice to możliwość jej zastosowania nawet w najbardziej delikatnych i przez to problematycznych do regeneracji okolicach: oczu, szyi, dekoltu. 

A to już wiesz?  Dobra rutyna z L'biotica

 

Jakie są jego największe zalety?

 

Zabieg jest procedurą jednorazową, co oznacza, że nie musimy go powtarzać w przeciwieństwie do zabiegów, które trzeba wykonać w całej serii. Nie musimy również czekać na pierwsze efekty, gdyż są one natychmiastowe dzięki retrakcji włókien kolagenowych.  Również nadmiar komórek tłuszczowych jest redukowany  natychmiast w czasie zabiegu i jest to proces nieodwracalny, gdyż zniszczone komórki tłuszczowe nie „odrodzą się” z upływem czasu. Oczywiście na te ostateczne rezultaty musimy poczekać dłużej gdyż pojawią się one po 3-6 miesiącach, podczas których głębokie warstwy skóry stymulowane podczas zabiegu Endolift wytwarzają nowy kolagen a co za tym idzie zagęszczają i ujędrniają wiotką skórę. Zabieg jest też praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia czy innego specjalnego przygotowania. Nieinwazyjna procedura sprawia, że nie wymaga on rekonwalescencji i właściwie tuż po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych czynności.  

 

Na czym polega zabieg?

Procedura Endolift z wykorzystaniem lasera diodowego LASEmaR 1500 opracowany przez firmę Eufoton to innowacyjna technika laserowa zapewniająca najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo w obszarze zabiegów Anti Aging. Do jego wykonania stosowane są najnowszej generacji mikro-optyczne włókna fibrynowe. Te nieco grubsze od włosa ludzkiego włókna aplikowane są podskórnie i jest to praktycznie niewyczuwalne dla pacjenta i nie pozostawia śladu na skórze. Laser emituje energię o odpowiedniej długości fali, która pochłaniana jest zarówno przez wodę, jak i tkankę tłuszczową. Dzięki takiemu wielokierunkowemu działaniu Endolift redukuje wiotkość skóry oraz nadmiar tkanki tłuszczowej jednocześnie.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jędrna, zliftingowana skóra bez nadmiaru tkanki tłuszczowej na lato – zdążysz na Uroda, LIFESTYLE - Nadszedł czas aby skupić się na sobie, swojej rodzinie i zdrowiu. Ale wierzymy, że latem będziemy już mogli korzystać ze słonecznych dni. Martwisz się swoją wiotką skórą czy nadmiarem tkanki tłuszczowej. Wystarczy jeden zabieg.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy