LIFESTYLE Uroda

Wejdź zgrabnie w nowy rok

Zgrabne ciało, płaski brzuch i jędrna skóra są marzeniem niejednej kobiety. Nie jest jednak za późno, aby nowy rok przywitać bez kompleksów. Zabieg Body Jet pozwala skutecznie wymodelować sylwetkę! O jego zaletach opowiadają specjaliści z Kliniki Medycyna

Data publikacji: 2015-12-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wejdź zgrabnie w nowy rok
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

Zgrabne ciało, płaski brzuch i jędrna skóra są marzeniem niejednej kobiety. Nie jest jednak za późno, aby nowy rok przywitać bez kompleksów. Zabieg Body Jet pozwala skutecznie wymodelować sylwetkę! O jego zaletach opowiadają specjaliści z Kliniki Medycyna Urody.

Wejdź zgrabnie w nowy rok Uroda, LIFESTYLE - Zgrabne ciało, płaski brzuch i jędrna skóra są marzeniem niejednej kobiety. Nie jest jednak za późno, aby nowy rok przywitać bez kompleksów. Zabieg Body Jet pozwala skutecznie wymodelować sylwetkę! O jego zaletach opowiadają specjaliści z Kliniki Medycyna Urody.  title =

Z końcem roku większość z nas dopada świąteczna gorączka – wolne chwile poświęcamy na zakupowe szaleństwo, które wieńczone jest kolacją wigilijną. Z pewnością nie jest to okres, w którym mamy czas na zatroszczenie się o swoje ciało. Nie jest jednak za późno, aby nowy rok przywitać bez kompleksów. Zabieg Body Jet pozwala skutecznie wymodelować sylwetkę! O jego zaletach opowiadają specjaliści z Kliniki Medycyna Urody.

Zgrabne ciało, płaski brzuch i jędrna skóra są marzeniem niejednej kobiety. Wygląd zewnętrzny coraz częściej spędza sen z powiek również mężczyznom. Dlatego  wielu z nas każdy kolejny rok rozpoczyna ważnym postanowieniem – obiecujemy sobie, że będziemy przestrzegać diety i regularnie odwiedzać siłownię. Z realizacją planu bywa potem różnie, zwłaszcza zabiegana końcówka roku i świąteczna obfitość stołów nie służą szczupłej sylwetce.

Jeden zabieg – kilka kilogramów mniej

Na szczęście można ułatwić sobie życie i nawet przed Sylwestrem pozbyć się nadmiaru kilogramów. Zabieg Body Jet jest przeznaczony dla osób, które chcą się pozbyć tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. U kobiet takimi problematycznymi miejscami są zwykle brzuch, uda i biodra, a często także kolana i ramiona. Usunięcie tkanki tłuszczowej za pomocą Body Jet jest mniej inwazyjne niż tradycyjna liposukcja, a przez to bezpieczniejsze i bardziej komfortowe dla pacjenta – podkreśla dr Krzysztof Szymański chirurg plastyk z Kliniki Medycyna Urody. W zabiegu wykorzystywany jest łagodny strumień ciśnienia wody, który zapewnia odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej tak, by ochronić delikatne naczynia krwionośne, nerwy i samą skórę – wyjaśnia.

A to już wiesz?  Letni SuperBox od Super-Pharm

Szybko, prosto, bezboleśnie

Ważną zaletą zabiegu Body Jet jest możliwość niemal natychmiastowego powrotu do normalnego funkcjonowania, a ryzyko pojawienia się siniaków i obrzęków po odsysaniu tłuszczu jest zredukowane do minimum. Sam zabieg trwa do dwóch godzin, jest zatem stosunkowo szybkim i prostym sposobem na wymodelowanie sylwetki. Dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia pacjent nie odczuwa bólu, a ponieważ podczas zabiegu usunięte komórki tłuszczowe nie ulegają uszkodzeniu, mogą zatem być potem wykorzystane podczas innych zbiegów wykonywanych w naszej Klinice, na przykład w celu powiększenia piersi czy wypełnienia zmarszczek – mówi dr Christoffer Ingves, chirurg plastyk z Kliniki Medycyna Urody.

Body Jet pozwala pozbyć się nadmiaru tłuszczu z problematycznych partii ciała, na które zwykle nie działają dieta ani ćwiczenia.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wejdź zgrabnie w nowy rok Uroda, LIFESTYLE - Zgrabne ciało, płaski brzuch i jędrna skóra są marzeniem niejednej kobiety. Nie jest jednak za późno, aby nowy rok przywitać bez kompleksów. Zabieg Body Jet pozwala skutecznie wymodelować sylwetkę! O jego zaletach opowiadają specjaliści z Kliniki Medycyna Urody.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy