LIFESTYLE Uroda

WAKACYJNA APTECZKA, CZYLI LETNI NIEZBĘDNIK WYPADOWY

Urlop przed nami! Zanim jednak zostawimy wszystko za nami, warto pomyśleć o kilku dodatkowych preparatach, często okazujących się absolutnie niezbędnymi podczas

Data publikacji: 2016-07-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: WAKACYJNA APTECZKA, CZYLI LETNI NIEZBĘDNIK WYPADOWY
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

Urlop przed nami! Zanim jednak zostawimy wszystko za nami, warto pomyśleć o kilku dodatkowych preparatach, często okazujących się absolutnie niezbędnymi podczas urlopu.

WAKACYJNA APTECZKA, CZYLI LETNI NIEZBĘDNIK WYPADOWY Uroda, LIFESTYLE - Urlop przed nami! Zanim jednak zostawimy wszystko za nami, warto pomyśleć o kilku dodatkowych preparatach, często okazujących się absolutnie niezbędnymi podczas urlopu.  title =

Nareszcie jest! Upragniony odpoczynek, długo wyczekiwany urlop staje się rzeczywistością. W euforii planujemy wyjazd, wybieramy ofertę, pakujemy walizki.

Warto zrobić ostatni check przed podróżą, czy wszystko spakowane:
 – ochrona słoneczna –  √,

 – kapelusze, okulary słoneczne- √,

 – woda termalna – jest!

Zanim jednak zostawimy wszystko za nami i oddamy się beztroskiemu lenistwu lub aktywnemu zwiedzaniu, warto pomyśleć o kilku dodatkowych preparatach, często okazujących się absolutnie niezbędnymi podczas urlopu. Starannie skompletujmy wakacyjny niezbędnik, który zapewni nam urlop bez niespodzianek. Co zabrać do wakacyjnej apteczki?

Ewa Napiórkowska, farmaceutka z Apteki Medicover w Warszawie, podpowiada, że ważne jest odpowiedzenie sobie na pytanie, dokąd, z kim i na jak długo się wybieramy. „Warto również przewidzieć rodzaj aktywności, jaki nas czeka u celu podróży.
Osoby przewlekle chore powinny przede wszystkim zaopatrzyć się w wystarczający zapas leków, które regularnie przyjmują. Zaoszczędzi to niepotrzebnych stresów podczas zagranicznego wyjazdu.”
Środek antyseptyczny potraktujmy, jako obowiązkowy element wyposażenia każdej apteczki, np. Eau Thermale Avène CICALFATE Osuszający płyn regenerujący rekomendowany jest do pielęgnacji skóry podrażnionej i uszkodzonej, również w przypadku występowania zmian sączących. Został stworzony
z myślą o całej rodzinie: może być stosowany u niemowląt, dzieci i dorosłych, zarówno na twarz,
jak i ciało.

Często zmieniając klimat lub otoczenie, zmienia się nasza dieta, a wraz z nią regularność wypróżnień. Na ich brak może wpływać stres związany z podróżą, dlatego warto mieć przy sobie środek łagodnie przeczyszczający. Koniecznie spakujmy też lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

A to już wiesz?  MEN X-TRÊME z tytułem „Męska Marka roku 2017” oraz statuetką „Debiut Roku 2017”.

Sercowcy szczególnie powinni zadbać, aby spakować leki nasercowe, np. zawierające kwas acetylosalicylowy, który przeciwdziała powstawaniu zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych(np. Cardiopirin).

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
WAKACYJNA APTECZKA, CZYLI LETNI NIEZBĘDNIK WYPADOWY Uroda, LIFESTYLE - Urlop przed nami! Zanim jednak zostawimy wszystko za nami, warto pomyśleć o kilku dodatkowych preparatach, często okazujących się absolutnie niezbędnymi podczas urlopu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy