LIFESTYLE Uroda

Unique Collection. Nowe, ekskluzywne zapachy od Prouvé

Z myślą o miłośnikach wyrafinowanych i efektownych zapachów, marka Prouvé stworzyła nową linię perfum Unique Collection. To dwie wyjątkowe kompozycje - dla niej i dla niego, które pozwalają w pełni wyrazić to, co czujemy i kim

Data publikacji: 2019-03-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Unique Collection. Nowe, ekskluzywne zapachy od Prouvé
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

Z myślą o miłośnikach wyrafinowanych i efektownych zapachów, marka Prouvé stworzyła nową linię perfum Unique Collection. To dwie wyjątkowe kompozycje – dla niej i dla niego, które pozwalają w pełni wyrazić to, co czujemy i kim jesteśmy.

Unique Collection. Nowe, ekskluzywne zapachy od Prouvé Uroda, LIFESTYLE - Z myślą o miłośnikach wyrafinowanych i efektownych zapachów, marka Prouvé stworzyła nową linię perfum Unique Collection. To dwie wyjątkowe kompozycje - dla niej i dla niego, które pozwalają w pełni wyrazić to, co czujemy i kim jesteśmy.  title =

Unique Collection to niezwykle wielowymiarowe, ponadczasowe i eleganckie kompozycje, stworzone przez najlepszych francuskich perfumiarzy. Blossom Symphony i Spicy Wild przenoszą do świata zmysłów, pulsującego żywiołowymi doznaniami i pozytywną energią. To trzecia kolekcja zapachów Prouvé, uzupełniająca bogatą ofertę perfum, w której znajdziemy już linię dla kobiet i dla mężczyzn oraz unikatowe perfumy molekularne.

Pokochaj zmysłowość Blossom Symphony

Nowy zapach dla kobiet to mocne nuty gruszki i czarnej porzeczki, wzbogacone o klasyczny aromat dojrzałych róż i odrobinę pikantnego, różowego pieprzu. W nucie głębi zamknięto wanilię i cedr, które ocieplają całą kompozycję i dodają jej tajemniczości. To zmysłowa podróż w sam środek słonecznego lata. Perfumy mają owocowy, słodki, lekko korzenny zapach o umiarkowanej projekcji.

Odkryj tajemnicę Spicy Wild

Ten ciepły, korzenny zapach dla mężczyzn daje możliwość wyrażania siebie – bez kompromisów. To zdecydowane perfumy o mocnej projekcji, które są jak unikalna wizytówka. Połączono w nich idealnie wyważone proporcje pobudzającej szałwii z delikatnie słodką wanilią, kardamonem i intensywnymi pieprznymi nutami. W nucie głębi odnajdziemy drzewo gwajakowe. A subtelny liść fiołka dodaje zapachowi świeżości.

Perfumy z kolekcji Prouvé komponowane są przez kreatorów zapachów w jednej z najstarszych i najbardziej uznanych francuskich firm perfumeryjnych w Grasse, słynącego na całym świecie ze swojego przemysłu perfumeryjnego. Jakość perfum potwierdza dodawany do każdej buteleczki Certyfikat autentyczności.

 

______________________

Prouvé to polska firma, która rozpoczęła działalność w maju 2017 r. Jest producentem perfum dla kobiet i mężczyzn, tworzonych przez najlepszych francuskich perfumiarzy, a także kosmetyków kolorowych, do pielęgnacji ciała oraz kosmetyków i środków czystości do wnętrz. Produkty Prouvé można kupić poprzez stronę internetową www.prouve.com albo u Partnerów.

A to już wiesz?  Seria MEN X-TREME Eveline Cosmetics Przebojem FMCG 2016

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Unique Collection. Nowe, ekskluzywne zapachy od Prouvé Uroda, LIFESTYLE - Z myślą o miłośnikach wyrafinowanych i efektownych zapachów, marka Prouvé stworzyła nową linię perfum Unique Collection. To dwie wyjątkowe kompozycje - dla niej i dla niego, które pozwalają w pełni wyrazić to, co czujemy i kim jesteśmy.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy