LIFESTYLE Uroda

SWISS CELLVIBE® – terapia antycellulitowa od kwietnia w Klinice Dr Szczyta

W odpowiedzi na potrzeby kobiet, od kwietnia tego roku Klinika Dr Szczyta oferuje nieinwazyjne rozwiązanie w walce z cellulitem z wykorzystaniem sprzętu SWISS

Data publikacji: 2017-04-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: SWISS CELLVIBE® – terapia antycellulitowa od kwietnia w Klinice Dr Szczyta
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

W odpowiedzi na potrzeby kobiet, od kwietnia tego roku Klinika Dr Szczyta oferuje nieinwazyjne rozwiązanie w walce z cellulitem z wykorzystaniem sprzętu SWISS CELLVIBE®.

SWISS CELLVIBE® - terapia antycellulitowa od kwietnia w Klinice Dr Szczyta Uroda, LIFESTYLE - W odpowiedzi na potrzeby kobiet, od kwietnia tego roku Klinika Dr Szczyta oferuje nieinwazyjne rozwiązanie w walce z cellulitem z wykorzystaniem sprzętu SWISS CELLVIBE®.  title =

Cellulit – przypadłość, która jest powszechnie uznawana za poważny problem estetyczny – dotyka co najmniej 90% kobiet. Cellulit staje się jeszcze bardziej dokuczliwy w okresie wiosenno-letnim. W odpowiedzi na potrzeby kobiet, od kwietnia tego roku Klinika Dr Szczyta oferuje nieinwazyjne rozwiązanie w walce z cellulitem z wykorzystaniem sprzętu SWISS CELLVIBE®. Zabiegi urządzeniem SWISS CELLVIBE® są skierowane do kobiet szukających efektywnego sposobu na redukcję cellulitu, który nie wymaga stosowania leków, znieczulenia lub zmiany trybu życia po zabiegu.  

Potocznie określany jako “skórka pomarańczowa”, cellulit charakteryzuje się obecnością zagłębień i guzków na powierzchni skóry. Najczęściej pojawia się na udach, pośladkach i biodrach, a czasami również na łydkach i ramionach. Mimo że obecność cellulitu może wiązać się z takimi czynnikami jak brak ruchu, źle zbilansowana dieta czy niewystarczające nawodnienie organizmu, w dużej mierze jest on zdeterminowany genetycznie uwarunkowanym gromadzeniem się tłuszczu, czynnikami hormonalnymi lub niewydolnością naczyniową. Tym samym często nie ma możliwości zwalczenia cellulitu ćwiczeniami czy odpowiednią dietą.

Firma E.M.S. Electro Medical Systems S.A. (EMS) postanowiła wykorzystać opatentowaną w latach 90. technikę fal akustycznych i opracowała urządzenie, wykorzystujące tę technologię w terapii cellulitu. Drganie akustyczne to impuls ciśnieniowy generowany przez urządzenie i przebiegający przez skórę. Kształt drgania akustycznego dostosowuje się w celu pobudzenia korzystnego działania biologicznego w ludzkim ciele, czyli na przykład zmniejszenia cellulitu. SWISS CELLVIBE® został zaprojektowany przez lekarzy specjalistów i jest już dostępny w Klinice Dr Szczyta w Warszawie. Dzięki zabiegom z wykorzystaniem sprzętu SWISS CELLVIBE® można nie tylko poprawić stan cellulitu, ale też zmniejszyć obwód ud nawet o 2%. Po 8 półgodzinnych sesjach skóra jest również bardziej elastyczna i jędrna.

A to już wiesz?  Jesienny ratunek dla zniszczonej skóry

Zabiegi urządzeniem SWISS CELLVIBE® są dedykowane wszystkim kobietom cierpiącym z powodu cellulitu, bez względu na stopień jego zaawansowania, wagę, wzrost, BMI, typ budowy czy wiek. Seria zabiegów jest też rekomendowana kobietom, chcącym poprawić wygląd i elastyczność skóry. Pierwsze rezultaty są widoczne po ukończeniu 4 sesji, a pełny efekt można uzyskać po całej serii 8 zabiegów. Rezultaty mogą być jeszcze lepsze w kolejnych tygodniach od ostatniego zabiegu. Aktywność fizyczna i zbilansowana dieta wpływają korzystnie na utrzymanie rezultatów osiągniętych dzięki zabiegom urządzeniem SWISS CELLVIBE®.

Więcej informacji na stronie producenta: www.swisscellvibe.com 

oraz Kliniki Dr Szczyta: http://www.drszczyt.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
SWISS CELLVIBE® - terapia antycellulitowa od kwietnia w Klinice Dr Szczyta Uroda, LIFESTYLE - W odpowiedzi na potrzeby kobiet, od kwietnia tego roku Klinika Dr Szczyta oferuje nieinwazyjne rozwiązanie w walce z cellulitem z wykorzystaniem sprzętu SWISS CELLVIBE®.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy