LIFESTYLE Uroda

RENE FURTERER ABSOLUE KERATINE MASKA NAPRAWCZA

Włosy z dnia na dzień bardziej lśniące, mocne, miękkie i

Data publikacji: 2020-02-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: RENE FURTERER ABSOLUE KERATINE MASKA NAPRAWCZA
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

Włosy z dnia na dzień bardziej lśniące, mocne, miękkie i błyszczące.

RENE FURTERER ABSOLUE KERATINE MASKA NAPRAWCZA Uroda, LIFESTYLE - Włosy z dnia na dzień bardziej lśniące, mocne, miękkie i błyszczące.  title =

Nowa 4-6 tygodniowa pielęgnacja naprawcza do zniszczonych zabiegami chemicznymi włosów, a także przeciążonych wysokimi temperaturami podczas stylizacji. Włosy z dnia na dzień bardziej lśniące, mocne, miękkie i błyszczące.

Maska naprawcza intensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych, wykorzystując ekskluzywny kompleks keratyny roślinnej, biocymentyny i oleju z lnicznika.  Przywraca zniszczonym, grubym włosom siłę, witalność i elastyczność bez nadmiernego obciążania. Działa dogłębnie – naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej. Elegancki i zmysłowy zapach cytrusowo-kwiatowy to dodatkowy atut pielęgnacji. 

KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO to wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki które mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów. BIOCYMENTYNA to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę. OLEJ Z LNICZNIKA jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 odżywia nawet najbardziej zniszczone i łamliwe włosy. Gama Absolue Kératine RENÉ FURTERER – wyłącznie w perfumeriach SEPHORA  i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
RENE FURTERER ABSOLUE KERATINE MASKA NAPRAWCZA Uroda, LIFESTYLE - Włosy z dnia na dzień bardziej lśniące, mocne, miękkie i błyszczące.

A to już wiesz?  Domowa sauna dla suchych włosów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy