LIFESTYLE Uroda

POLSKA PREMIERA WYPEŁNIACZY FILLDERMA OD MARKI MEDIDERMA

4 marca br. w warszawskim Hotelu Bellotto odbyła się premiera najnowszych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego FILLDERMA FILLERS od marki

Data publikacji: 2020-03-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: POLSKA PREMIERA WYPEŁNIACZY FILLDERMA OD MARKI MEDIDERMA
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

4 marca br. w warszawskim Hotelu Bellotto odbyła się premiera najnowszych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego FILLDERMA FILLERS od marki Mediderma.

POLSKA PREMIERA WYPEŁNIACZY FILLDERMA OD MARKI MEDIDERMA Uroda, LIFESTYLE - 4 marca br. w warszawskim Hotelu Bellotto odbyła się premiera najnowszych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego FILLDERMA FILLERS od marki Mediderma.  title =

PODKREŚLENIE NATURALNEGO PIĘKNA 

4 marca br. w warszawskim Hotelu Bellotto odbyła się  premiera najnowszych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego FILLDERMA FILLERS od marki Mediderma. O właściwościach preparatów i technikach łączonych stosowanych w różnych zabiegach opowiedzieli nie tylko najlepsi specjaliści medycyny estetycznej w Polsce, ale również sam dr Gabriel Serrano – twórca marki Mediderma i Sesderma. Wśród gości znaleźli się lekarze z kraju i zza granicy oraz przedstawiciele mediów.  Prelegentami spotkania byli również: dr Carmen Faus, dr Elżbieta Kowalska – Olędzka, dr Aleksandra Jagielska oraz dr Ewa Rybicka. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
POLSKA PREMIERA WYPEŁNIACZY FILLDERMA OD MARKI MEDIDERMA Uroda, LIFESTYLE - 4 marca br. w warszawskim Hotelu Bellotto odbyła się premiera najnowszych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego FILLDERMA FILLERS od marki Mediderma.

A to już wiesz?  Jędrne ciało już po jednym zabiegu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy