LIFESTYLE Uroda

Marzysz o skórze gładkiej jak u Beyoncé? Spróbuj zabiegu HydraFacial!

Innowacyjny zabieg HydraFacial umożliwia jednoczesne dogłębne i aktywne oczyszczenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry. Korzystają z niego międzynarodowe gwiazdy m.in. Beyoncé i Cameron Diaz, a w Polsce oferuje go nowoczesna klinika kosmetyczna ReFresh Cosmetic

Data publikacji: 2018-06-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Marzysz o skórze gładkiej jak u Beyoncé? Spróbuj zabiegu HydraFacial!
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

Innowacyjny zabieg HydraFacial umożliwia jednoczesne dogłębne i aktywne oczyszczenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry. Korzystają z niego międzynarodowe gwiazdy m.in. Beyoncé i Cameron Diaz, a w Polsce oferuje go nowoczesna klinika kosmetyczna ReFresh Cosmetic Clinic.

Marzysz o skórze gładkiej jak u Beyoncé? Spróbuj zabiegu HydraFacial! Uroda, LIFESTYLE - Innowacyjny zabieg HydraFacial umożliwia jednoczesne dogłębne i aktywne oczyszczenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry. Korzystają z niego międzynarodowe gwiazdy m.in. Beyoncé i Cameron Diaz, a w Polsce oferuje go nowoczesna klinika kosmetyczna ReFresh Cosmetic Clinic.  title =

W końcu przyszło upragnione lato! Uwielbiasz opalać się i spacerować w promieniach słońca, ale boisz się, że twoja skóra będzie przesuszona? A może już pojawiły się zmarszczki? Jest na to rada – innowacyjny i opatentowany zabieg HydraFacial, który umożliwia jednoczesne dogłębne i aktywne oczyszczenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry. Korzystają z niego międzynarodowe gwiazdy m.in. Beyoncé i Cameron Diaz, a w Polsce oferuje go nowoczesna klinika kosmetyczna ReFresh Cosmetic Clinic.

HydraFacial to najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej. Pozwala efektywnie oczyścić skórę przy jednoczesnym nawilżaniu substancjami aktywnymi. Nawilżenie skóry podczas zabiegu pozytywnie wyróżnia HydraFacial od innych metod odnowy wierzchniej warstwy skóry, takich jak peelingi chemiczne, mikrodermabrazja czy zabiegi z użyciem lasera. Z HydraFacial widoczny efekt młodszej skóry zostaje osiągnięty dzięki połączeniu czynników wzrostu, peptydów i antyoksydantów, a skóra dosłownie od razu jest piękna, promienna i odmłodzona.

– HydraFacial to skuteczny zabieg, z którego klientki są bardzo zadowolone, gdyż efekty są natychmiastowe. Szczególnie polecamy go latem, gdy skóra jest przesuszona od słońca i wiatru. Jest idealny także przed imprezą czy weselem, gdy szybko trzeba przemienić się w bóstwo – śmieje się Joanna Ziółkowska-Heymann, właścicielka ReFresh Cosmetic Clinic.

 

Z HydraFacial można uzyskać idealną cerę w zaledwie 6 krokach! Sekret polega na głębokim oczyszczaniu i złuszczaniu zrogowaciałego naskórka, następnie zastosowaniu peelingu kwasowego, ekstrakcji, czyli bezbolesnym usunięciu zaskórników, a następnie terapii anti-age i zniwelowaniu problemów skórnych. Potem następuje nawilżenie, na które składa się terapia antyoksydantami, peptydami i kwasem hialuronowym, a na koniec terapia LED.

A to już wiesz?  Rekrutacja do Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL trwa!

HydraFacial to zabieg mało inwazyjny, idealny dla wszystkich typów skóry i w każdym wieku, oraz w pełni bezpieczny – nawet dla kobiet w ciąży. Trwa około godziny i można go wykonywać w seriach do 5 zabiegów co 10 dni.

Więcej informacji na stronie http://re-fresh.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Marzysz o skórze gładkiej jak u Beyoncé? Spróbuj zabiegu HydraFacial! Uroda, LIFESTYLE - Innowacyjny zabieg HydraFacial umożliwia jednoczesne dogłębne i aktywne oczyszczenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry. Korzystają z niego międzynarodowe gwiazdy m.in. Beyoncé i Cameron Diaz, a w Polsce oferuje go nowoczesna klinika kosmetyczna ReFresh Cosmetic Clinic.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy