LIFESTYLE Uroda

LA LUXE PARIS – oficjalny kreator makijażu FashionPhilosophy Fashion Week Poland

W dniach 12 - 15 listopada w Łodzi odbyła się XIII edycja największego wydarzenia modowego w Polsce - Fashion Week Poland - gdzie partnerem i kreatorem makijażu była marka LA LUXE

Data publikacji: 2015-11-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: LA LUXE PARIS – oficjalny kreator makijażu FashionPhilosophy Fashion Week Poland
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

W dniach 12 – 15 listopada w Łodzi odbyła się XIII edycja największego wydarzenia modowego w Polsce – Fashion Week Poland – gdzie partnerem i kreatorem makijażu była marka LA LUXE PARIS.

LA LUXE PARIS - oficjalny kreator makijażu FashionPhilosophy Fashion Week Poland Uroda, LIFESTYLE - W dniach 12 - 15 listopada w Łodzi odbyła się XIII edycja największego wydarzenia modowego w Polsce - Fashion Week Poland - gdzie partnerem i kreatorem makijażu była marka LA LUXE PARIS.  title =

W dniach 12 – 15 listopada w Łodzi odbyła się XIII edycja największego wydarzenia modowego w Polsce – Fashion Week Poland – gdzie partnerem i kreatorem makijażu była marka LA LUXE PARIS. Na wszystkich pokazach jesiennej edycji można było zobaczyć modelki w makijażach wykonanych produktami marki. LA LUXE PARIS posiada niezwykle szeroką ofertę kosmetyków pozwalających na profesjonalne wykonanie widowiskowych makijaży. Miss Polski Ewa Mielnicka, która odwiedziła stanowiska makijażu na backstage FWP, szczególnie polubiła bogactwo kolorów proponowanych przez markę. Kosmetyki marki La Luxe Paris to zdecydowanie najlepsze moje odkrycie tego roku i polecam je wszystkim Paniom, niezależnie od wieku, które tak jak ja lubią przyciągać wzrok swoim pięknym wyglądem.- powiedziała Miss.

XIII edycja Fashion Week Poland to ponad 20 pokazów, 130 kolekcji, kilkuset wystawców i kilka tysięcy widzów. W kolekcjach dla kobiet na wiosnę / lato 2016 dominowały kolory – zarówno delikatne, jak i intensywne oraz lekkie, zwiewne materiały. Dla mężczyzn natomiast proponowano neonowe barwy i śmiałe zestawienia. XIII edycja przyciągnęła wielu znakomitych gości m.in. sławnych projektantów, znanych bloggerów, aktorów, piosenkarzy i celebrytów. Przybyli goście prezentowali specjalnie zaplanowane stylizacje. Duże emocje wzbudził finał pokazu Natalii Jaroszewskiej, gdzie na znak solidarności z Francuzami  pojawiła się grafika z Wieżą Eiffla. Sama kolekcja jest lekka i ulotna, inspirowana kolorystyką cypryjskich krajobrazów. Przez cały pokaz modelki maszerowały do mocnej melodii, a całość zamknęła Miss Polski Ewa Mielnicka.

A to już wiesz?  Eveline Cosmetics laureatem konkursu Hit Kosmetyczny

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to największe w Polsce wydarzenie modowe, skierowane do międzynarodowego odbiorcy. Kreując nowe trendy, stwarza jednocześnie płaszczyznę spotkania wybitnych projektantów i młodych twórców z profesjonalistami branży modowej.

Program imprezy zbudowany jest wokół trzech głównych segmentów, które stanowią przegląd nadchodzących trendów zarówno w modzie klasycznej, jak i awangardowej. LA LUXE PARIS, www.laluxeparis.eu

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
LA LUXE PARIS - oficjalny kreator makijażu FashionPhilosophy Fashion Week Poland Uroda, LIFESTYLE - W dniach 12 - 15 listopada w Łodzi odbyła się XIII edycja największego wydarzenia modowego w Polsce - Fashion Week Poland - gdzie partnerem i kreatorem makijażu była marka LA LUXE PARIS.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy