LIFESTYLE Uroda

Karnawałowe zabiegi last minute

Do karnawałowego, wieczornego wyjścia warto się dobrze przygotować. Jakie zabiegi pozwolą ci olśniewać wyglądem w towarzystwie? Zapytaliśmy dr Ewę Rybicką z kliniki Estetica

Data publikacji: 2017-01-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Karnawałowe zabiegi last minute
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

Do karnawałowego, wieczornego wyjścia warto się dobrze przygotować. Jakie zabiegi pozwolą ci olśniewać wyglądem w towarzystwie? Zapytaliśmy dr Ewę Rybicką z kliniki Estetica Nova.

Karnawałowe zabiegi last minute Uroda, LIFESTYLE - Do karnawałowego, wieczornego wyjścia warto się dobrze przygotować. Jakie zabiegi pozwolą ci olśniewać wyglądem w towarzystwie? Zapytaliśmy dr Ewę Rybicką z kliniki Estetica Nova.  title =

Właściwe przygotowanie do karnawałowej imprezy to nie tylko świetny makijaż, odpowiednia fryzura i olśniewająca suknia. Warto także pomyśleć o tym, aby specjalnie na taki wyjątkowy wieczór poprawić kondycję swojej skóry lub poddać się zabiegom ujędrniającym. Niektóre z nich należy wykonać z odpowiednim wyprzedzeniem, a inne pomogą tuż przed wielkim wyjściem. Wszystkie jednak sprawią, że tej nocy będziemy się czuć wyjątkowo.

Promienna cera

Każde wieczorne wyjście wymaga odpowiedniego przygotowania. Dlatego w czasie karnawału najchętniej wybieranymi zabiegami są te wykonywane w celu odświeżenia, rozjaśnienia i ujędrnienia skóry twarzy. Taki zabieg to najlepszy sposób, aby czuć się pewną siebie i zachwycać dobrym wyglądem. Zabiegi bankietowe są tak chętnie wybierane, gdyż dają szybki efekt odświeżenia, sprawiają że wyglądamy dobrze, a tym samym naturalnie – radzi dr Ewa Rybicka z kliniki Estetica Nova. Co więcej, nie potrzeba na nie wiele czasu, dlatego świetnie sprawdzą się w ostatniej chwili. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem jest kosmetyczny zabieg Wish Pro, który działa w oparciu o technologię infuzji magnetycznej. W efekcie uzyskujemy efekt odświeżenia cery, złuszczanie martwych komórek skóry oraz magnetyczny Face lift. Wartym polecenia jest też oczyszcająco-nawilżąjący zabieg Ogień i lód. Chętnie polecamy go naszym pacjentkom, gdyż tak naprawdę oczyszczanie i nawilżane skóry to podstawowe działania, jakie powinniśmy zawsze wykonywać, aby zachować ją w dobrej kondycji – dodaje.

Piękna figura

Zadbana i promienna cera to jednak nie wszystko, aby czuć się w pełni komfortowo na karnawałowym balu, dlatego warto też pomyśleć o swoim ciele. Kiedy chcemy ujędrnić ciało lub nieco je wymodelować, tak aby pięknie prezentować się w karnawałowej sukni warto zdecydować się na terapię hydrodynamiczną Start & Rewind, która łączy w sobie wyszczuplające właściwości aktywnych kosmetyków i technologii hydrodynamicznej – mówi dr Ewa Rybicka. Najlepsze efekty można uzyskać przy serii 10 zabiegów, dlatego warto zaplanować je wcześniej, ale można też wykonywać je jednorazowo „przed wielkim wyjściem”, aby zniwelować problem zatrzymującej się wody w organizmie. Utrata centymetrów widoczna jest już po jednym zabiegu.

A to już wiesz?  5 prostych sposobów na pielęgnację skóry latem

Chwila relaksu

Aby wyglądać świetnie, trzeba też czuć się świetnie. Dlatego nawet chwila relaksu podczas masażu sprawi, że będziesz wyglądała na wypoczętą. To prawdziwa dawka mocy i odprężenia dla organizmu, gdyż pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, oddziałuje na układ nerwowy, równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres i likwiduje napięcie mięśni. Chwila spędzona w gabinecie na masażu wpłynie zatem pozytywnie na cały organizm – dzięki temu od razu poczujesz się lepiej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Karnawałowe zabiegi last minute Uroda, LIFESTYLE - Do karnawałowego, wieczornego wyjścia warto się dobrze przygotować. Jakie zabiegi pozwolą ci olśniewać wyglądem w towarzystwie? Zapytaliśmy dr Ewę Rybicką z kliniki Estetica Nova.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy